Ankara’da bilardo adına artık gelenekselleşmiş Champ’s Pool Turnuvaları Başkent’in bilardo turnuvaları adına en hareketli bilardo salonu olan CHAMP’S Bilardo Salonu’nda devam ediyor.

Hafta boyunca turnuvaya katılacak oyuncular belirlenerek katılımcıların sayısına göre 8, 16, ya da 32 oyuncunun katıldığı turnuvalarda Pool kategorisindeki disiplini yine oyuncuların kendileri belirliyor. 8 Top ya da 9 Top kategorilerinde düzenlenen turnuvalarda milli sporculardan bilardoya heves etmiş yeni bilardo oyuncularına kadar her düzeyde bilardocu bulabilmek mümkün. Şampiyon bilardo sporcularının birbirleri ile yaptığı kıran kırana maçlar hem oyuncuların kendilerini formda tutmalarına hem de acemi sporcuların turnuva tecrübelerini arttırmalarına fayda sağlıyor.

Hafta boyunca turnuvaya katılacak isimler belirlenerek turnuvanın hangi kategoride düzenleneceği, katılım sayısına bağlı olarak dereceye giren oyuncuların ne kadar para ödülü kazanacağı konuları netlik kazanıyor.

CHAMP’S Pazar Turnuvası Pazar günü saat 13:00’de başlıyor. Turnuvaya katılacak oyuncular cumartesi gününe kadar Ümit BALCI ile görüşüp ismini kayıt ettirmesi gerekiyor. Turnuva her oyuncuya açık. Kendine güvenen herkes kendini bu turnuvalarda sınayabilir. Katılacak oyunculara şimdiden başarılar diliyorum.

Comments are closed.