8 Top

Grup Maçları

A Grubu – 14.06.2016
Grup Birincisi: Emre Çelik
Grup İkincisi: Raşit Saylam

B Grubu Birincisi: Esat Kekik
B Grubu İkincisi: Murat Kabasakal

C Grubu – 08.06.2016
Grup Birincisi
: Tolga Yükselir

C Grubu – 20.06.2016
Grup İkincisi: Eylül Kibaroğlu

D Grubu – 24.05.2016
Grup Birincisi: Murat Bedir

D Grubu – 21.06.2016
Grup İkincisi
: Oğuzhan Cürebal

E Grubu – 06.06.2016
Grup Birincisi: Yağmur Arslan

E Grubu – 13.06.2016
Grup İkincisi: Selim Sözen

 

Yarı Final Maçları

A Grubu – 29.06.2016
Grup Birincisi: Raşit Saylam
Grup İkincisi: Murat Bedir

B Grubu – 25.06.2016
Grup Birincisi: Esat Kekik
Grup İkincisi: Eylül Kibaroğlu

 


 

10 Top

Grup Maçları

A Grubu – 01.03.2016
Grup Birincisi: Esat Kekik

A Grubu – 22.03.2016
Grup İkincisi: Oğuzhan Cürebal

B Grubu – 07.03.2016
Grup Birincisi: Yağmur Arslan

B Grubu – 17.03.2016
Grup İkincisi: Murat Bedir

C Grubu – 04.03.2016
Grup Birincisi: Baran Yıldırım

C Grubu – 19.03.2016
Grup İkincisi: Raşit Saylam

D Grubu – 09.03.2016
Grup Birincisi: Selim Sözen
Grup İkincisi: Ümit Balcı

E Grubu – 08.03.2016
Grup Birincisi: Onur Yıldırım

E Grubu – 27.03.2016
Grup İkincisi: Sina Yüksel

Yarı Final Maçları

A Grubu – 31.03.2016
Grup Birincisi: Raşit Saylam
Grup İkincisi: Baran Yıldırım

B Grubu – 02.05.2016
Grup Birincisi: Onur Yıldırım
Grup İkincisi: Oğuzhan Cürebal

Final Maçları

Final Maçları – 13.05.2016
10 Top Birincisi: Onur Yıldırım

 


 

9 Top

Grup Maçları

A Grubu – 09.01.2016
Grup Birincisi
: Raşit Saylam
A Grubu – 13.01.2016
Grup İkincisi: Eylül Kibaroğlu

B Grubu – 06.01.2016
Grup Birincisi: Onur Yıldırım
B Grubu – 13.01.2016
Grup İkincisi: Atalay Açık

C Grubu – 11.01.2016
Grup Birincisi: Baran Yıldırım
C Grubu – 16.01.2016
Grup İkincisi: Selim Sözen

D Grubu – 13.01.2016
Grup Birincisi: Ümit Uğur
Grup İkincisi: Emre Çelik

Yarı Final Maçları

A Grubu 1.lik Maçları – 30.01.2016
Grup Birincisi: Onur Yıldırım

A Grubu 2.lik Maçları – 22.02.2016
Grup İkincisi: Raşit Saylam

B Grubu 1.lik Maçları – 21.02.2016
Grup Birincisi: Eylül Kibaroğlu

B Grubu 2.lik Maçları – 21.02.2016
Grup İkincisi: Selim Sözen

Final Maçları

Final Maçları – 27.02.2016
9 Top Birincisi: Onur Yıldırım