eylul-kibarogluEylül Kibaroğlu Kimdir?

Türkiye’de Amerikan branşında tek yurt dışı başarı unvanına sahip olan sporcumuz 2002 yılından günümüze kadar Türkiye Bilardo Federasyonu’na bağlı lisanslı sporcu, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan antrenörlük belgesine de sahip. Aynı zamanda Ankara Çankaya Üniversitesi’nde 4 yıldır Seçmeli Bilardo Dersi ve Takım Antrenörlüğü yapan Eylül Kibaroğlu’nun;

  • 40 Türkiye Şampiyonluğu
  • Büyükler branşında Avrupa Bayanlar Şampiyonluğu
  • Yurt içi ve yurt dışı sayısız turnuvalarda birincilikleri ve dereceleri bulunuyor.

9 senedir Milli Takım oyuncusu olan Eylül Kibaroğlu, 2007 senesinde henüz 19 yaşındayken 9 Top disiplininde Avrupa Şampiyonu unvanını kazanarak zor bir başarıya imza attı.

Eğitim İçeriği

Programın önceliği, bilardo sporunu kişiye eğlenceli bir şekilde öğretmek.

Eğitimdeki temel unsurlar ise;

  • Oyundaki materyallerin tanıtımı, kullanımı
  • Duruş, tutuş, vuruş
  • Oyun kuralları ve ileriki aşamalarda masa içerisinde beyaz topa hakimiyet kurarak oyun düzenini oluşturmak (falso, sonraki aşamayı düşünme, açı hesaplama vs.)
  • Spor psikolojisini her yaştan kişiye işlemek ve yaşam biçimi haline getirmeyi hedeflemektir.

Neden Bilardo

Günümüzde en yaygın salon sporları arasında bulunan bilardo her yaştan kişiye hitap etmektedir. Bir veya birden çok kişinin günlük buluşmalarda eğlenceli vakit geçirmek amacıyla veya spora yönelmek açısından tercih edilen sporlar arasındadır.

Kendi antrenmanlarını ve özel derslerini yaptığı özel akademisinde kişinin seviyesine uygulanacak programlar ile bilardoyla keyifli zaman geçirmeniz dileği ile…

Kurs zamanları sadece hafta sonları 09:00 – 21:00 saatleri arasındadır. Rezervasyon gereklidir. Her ders 1 saat yapılmaktadır. Kurs ücretleri için telefon yoluyla iletişime geçiniz.

İletişim
Eylül KİBAROĞLU
Tel: 0539 987 65 74

masa

Comments are closed.